Zmena je šanca

Autor: Igor Wzoš | 17.10.2013 o 15:06 | (upravené 17.10.2013 o 15:15) Karma článku: 12,44 | Prečítané:  454x

Volanie po zmene, vnímam okolo seba čoraz častejšie. Nadobudol som pocit, že tento produkt nespokojnosti so stále nefunkčnejším systémom a vládnou politikou je zo dňa na deň razantnejší. Dosah politiky ministrov a predovšetkým štýlu vlády, ktorý presadzuje premiér Fico ovplyvňuje naše životy oveľa viac, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Práve neuvedomenie si dosahu činov volených zástupcov vedie ľudí k apatii a často krát k rozhodnutiu nezúčastniť sa volieb. Lacný argument pred sebou samými „veď aj tak nič nezmením" nahráva práve tým, ktorí dnešnú mizériu spôsobujú.

To, koľko vám na konci mesiaca ostane v peňaženke po zaplatení všetkých šekov, to či vás vyhodia z práce, či si vôbec nejakú nájdete, ako bude platená, ako budete do práce či školy dochádzať, po akých cestách.... Toto všetko sú oprávnené otázky v našich hlavách. V Prešovskom kraji je málo pozitívnych odpovedí na ne. Chcete viac kultúry v mieste kde žijete? Túžite po prechádzke s deťmi v peknom parku, alebo po upravenom okolí? Máte predstavu o kvalite života spojenom so športom? Skúste aj inú otázku a nastavte zrkadlo či nájdete uspokojenie.

12 rokov stačilo! 12 rokov vlády nominanta strany Smer dostalo Prešovský kraj na samotné dno. Je čas na zmenu. ZMENA JE ŠANCA  pre každého z nás, aby sme otočilo kormidlo dejín regiónu, v ktorom sú mestá a obce s úžasným historickým leskom a slávou. Regiónu s hrdými a šikovnými ľuďmi, ktorí si nezaslúžia žiť tak ako práve žijeme. Pozývam Vás na vytvorenie ŠANCE pre Prešovský kraj.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Gašpar konšpirácie podporil, hoci ich má odhaľovať

Podpis pod vyhlásením plným dezinformácií by mal šéf polície podľa prezidenta Andreja Kisku vysvetliť. Vládni politici mlčia.

KOMENTÁRE

Policajný prezident podporuje zbrane namierené proti nám

Obhajoba Gašparovho nadriadeného Kaliňáka však neobstojí.

DOMOV

Danko pocítil silu slovenského hejtu a stále sa skrýva

Politické strany väčšinou diskusie na svojich stránkach čistia, ale nevypínajú.


Už ste čítali?