Zmena je šanca

Autor: Igor Wzoš | 17.10.2013 o 15:06 | (upravené 17.10.2013 o 15:15) Karma článku: 12,44 | Prečítané:  441x

Volanie po zmene, vnímam okolo seba čoraz častejšie. Nadobudol som pocit, že tento produkt nespokojnosti so stále nefunkčnejším systémom a vládnou politikou je zo dňa na deň razantnejší. Dosah politiky ministrov a predovšetkým štýlu vlády, ktorý presadzuje premiér Fico ovplyvňuje naše životy oveľa viac, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Práve neuvedomenie si dosahu činov volených zástupcov vedie ľudí k apatii a často krát k rozhodnutiu nezúčastniť sa volieb. Lacný argument pred sebou samými „veď aj tak nič nezmením" nahráva práve tým, ktorí dnešnú mizériu spôsobujú.

To, koľko vám na konci mesiaca ostane v peňaženke po zaplatení všetkých šekov, to či vás vyhodia z práce, či si vôbec nejakú nájdete, ako bude platená, ako budete do práce či školy dochádzať, po akých cestách.... Toto všetko sú oprávnené otázky v našich hlavách. V Prešovskom kraji je málo pozitívnych odpovedí na ne. Chcete viac kultúry v mieste kde žijete? Túžite po prechádzke s deťmi v peknom parku, alebo po upravenom okolí? Máte predstavu o kvalite života spojenom so športom? Skúste aj inú otázku a nastavte zrkadlo či nájdete uspokojenie.

12 rokov stačilo! 12 rokov vlády nominanta strany Smer dostalo Prešovský kraj na samotné dno. Je čas na zmenu. ZMENA JE ŠANCA  pre každého z nás, aby sme otočilo kormidlo dejín regiónu, v ktorom sú mestá a obce s úžasným historickým leskom a slávou. Regiónu s hrdými a šikovnými ľuďmi, ktorí si nezaslúžia žiť tak ako práve žijeme. Pozývam Vás na vytvorenie ŠANCE pre Prešovský kraj.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Život po 65 nekončí. Sex často áno

Božíčku, to bolo včera niečo. Veta, ktorá vyvolá úsmev na tvári. Kým nezistíte, že ju povedal 70-ročný pár.

KOMENTÁRE

Putin prichádza navštíviť Merkelovú a baby Trump (karikatúry týždňa)

Výber SME z prác karikaturistov z celého sveta na tento týždeň.

ŠPORT

Barcelone na tri mesiace vypadol kľúčový hráč, Enrique zúri

Barcelona vyhrala vo Valencii 3:2, víťazný gól strelil z jedenástky Messi.


Už ste čítali?